Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 10:00

      Matchcamp i Järna F-10/11


      15:00
    • 12:30

      Eskilstuna Babylon IF (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Karlslunds IF P-12


      17:00
    • 16:45

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      20:45
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 08:30

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch. BK Sport - Hällbybrunns IF P2013 P 2013


      10:15
    • 10:00

      Träningsmatch borta mot Stallarholmen P-12


      11:30
    • 10:00

      Match Skogstorp F-15


      11:00
    • 11:00

      IFK Nyköping P11 (hemma) P-11


      13:00
    • 16:30

      Stallarholmens SK F2010 (borta) F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlaget


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      20:45
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:00

      Ledarträff - Tematräningar 24 P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:45
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 19:30

      Träning F-10/11


      20:45
    • 19:30

      Träning Damlaget


      21:00
  • 12Fre
    • 17:30

      Gideonsbergs IF VIT (hemma) P-11


      18:15
    • 19:00

      Nykvarns SK (borta) Herrlaget


      21:00
    • 20:00

      Eskilstunacupen F-10/11


      00:00
  • 13Lör
    • Heldag

      Eskilstunacupen F-10/11

    • 08:00

      Eskilstunacupen F-14


      13:30
    • 09:00

      Tyresö Strand FC 1 (borta) P-11


      09:45
    • 10:00

      Eskilstunacupen P-14


      18:00
    • 10:00

      Lindö FF (1) (borta) P-14


      11:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs Vit (hemma) P-12


      12:00
    • 11:40

      IK Viljan Strängnäs Blå (hemma) P-12


      12:40
    • 12:00

      Enköpings SK UK (esk1) (hemma) P-14


      13:00
    • 14:00

      Smedby AIS 1 (borta) P-11


      14:45
    • 14:00

      Västerås SK FK (1grön) (hemma) P-14


      15:00
    • 14:20

      Skiljebo SK Svart (borta) P-12


      15:20
    • 15:00

      Skiljebo SK Gul (borta) P-12


      16:00
    • 15:20

      Grödinge SK UK (esk1) (hemma) P-14


      16:20
    • 16:00

      Norrtulls SK (gul2b) (borta) P-14


      17:00
    • 16:15

      Träningsmatch mot Arboga Hällby-Kvicksund-F0809


      18:30
    • 16:15

      Träningsmatch mot Arboga F-08/09


      18:00
    • 17:20

      IK Viljan Strängnäs (blå) (hemma) P-14


      18:20
    • 17:40

      Botkyrka Academy FC (hemma) P-12


      18:40
    • 18:20

      Karlslunds IF FK Röd (hemma) P-12


      19:20
    • 18:30

      Cupdisco P-14


      20:30
    • 19:20

      Gemensam middag efter Eskilstunacupen P-12


      20:20
  • 14Sön
    • 00:00

      Eskilstunacupen F-10/11


      17:00
    • Heldag

      Eskilstuna-Cupen P-11

    • 08:00

      Eskilstuna cupen P-15


      16:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch borta mot IFK Mariefred P-12


      12:00
    • 18:00

      Shorts och strumpor P-14


      19:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:30

      Södertälje FF U (hemma) Herrlaget


      20:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 00:00

      Kickoff i kupan! P 2013


      12:00
    • 09:00

      Spelarutbildning F2010 F-10/11


      18:00
    • 16:00

      Ledarträff - Säsongsplanering P-12


      18:00
    • 17:00

      Jäders IF (borta) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      FC Somtuna U (borta) Herrlaget


      20:00
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09/10


      20:00
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 19:30

      Träning F-10/11


      20:45
  • 26Fre
    • 18:45

      Stallarholmens SK (hemma) Herrlaget


      20:45
    • 18:45

      Matchvärdar herrlaget P-14


      20:45
  • 27Lör
    • 00:00

      IFK Eskilstuna F 014 Blå (borta) F-13


      01:00
    • 08:00

      Match F-14


      14:00
    • 10:15

      Sala FF P08/09 (borta) P-09/10


      12:15
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning Hällby-Kvicksund-F0809


      12:00
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:00
    • 12:00

      Högsjö BK F-10 (hemma) F-10/11


      14:00
    • 14:30

      Eskilstuna City FK P14 Vit (hemma) P-14


      16:30
    • 15:00

      Hargs BK (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Skogstorps GOIF F10/11 Svart (borta) F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Pershagens SK P10 Vit (borta) P-11


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      IFK Eskilstuna P 2012 Röd (borta) P-12


      02:00
    • 10:00

      Jäders IF P13 (borta) P 2013


      12:00
    • 12:00

      Gropptorps IF P2012 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:30

      Skogstorps GOIF P2013 Blå (hemma) P-14


      16:30
    • 15:00

      Triangelns IK P2012 (borta) P 2013


      17:00
    • 15:00

      Torshälla-Nyby IS P14 Grön (borta) P-14


      17:00
    • 16:30

      Skogstorps GOIF P2013 Röd (borta) P-12


      18:30
    • 17:00

      Eskilstuna Södra FF (hemma) Herrlaget


      19:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:15
    • 17:45

      Entrévärd och kiosk vid damlagets hemmamatcher F-13


      20:45
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:45

      Stallarholmens SK (hemma) Damlaget


      20:45
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:00
    • 17:00

      Fiskdamm - Valborgsfirande Skogsvallen P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P 2013


      20:00