Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      Träningsmatch Hällbybrunns IF P2013 - City blå P 2013


      11:00
    • 13:00

      Kungsör BK (hemma) Hällby-Kvicksund-F0809


      15:00
    • 13:00

      Match Hällby/Kvicksund - Kungsör F-08/09


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:00

      Värmdö IF (borta) Damlaget


      18:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      IK Viljan Strängnäs F10 (hemma) F-10/11


      19:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Säsongsavslutning P-14


      20:00
  • 7Lör
    • 12:00

      Skogstorps GOIF (hemma) Damlaget


      14:00
    • 13:00

      Västerås IK U15:2 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Matchen mot Västerås IK P-07


      15:00
  • 8Sön
    • 08:30

      Select Cup Örebro P 2013


      20:30
    • 09:00

      HBIF vit-Adolfsbergs IK P 2013


      10:00
    • 09:40

      Västerås IK-HBIF svart P 2013


      10:40
    • 11:00

      HBIF svart--Lillån FK P 2013


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch hemma mot Jäder P-12


      13:00
    • 11:40

      HBIF vit-Västerås SK P 2013


      12:40
    • 13:00

      HBIF svart-Adolfsbergs IK P 2013


      14:00
    • 13:40

      KB Karlskoga-HBIF vit P 2013


      14:40
    • 14:00

      Träningsmatch borta mot IFK Eskilstuna P-12 P-12


      16:00
    • 15:00

      Värmdö IF-HBIF svart P 2013


      16:00
    • 15:40

      HBIF vit-IFK Eskilstuna P 2013


      16:40
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
  • 12Tor
  • 13Fre
    • Heldag

      Select Cup Örebro P-11

    • 20:30

      Ingarö IF 2 (hemma) P-11


      21:30
  • 14Lör
    • 08:30

      IF Karlstad Fotboll 2 (hemma) P-11


      09:30
    • 12:40

      IK Sturehov Röd (borta) P-11


      13:40
    • 13:00

      Oxelösunds IK P-10 Blå (hemma) P-09/10


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch Triangeln F11 F-10/11


      16:00
    • 18:00

      Höstavslutning P 2013


      19:30
  • 15Sön
    • 08:00

      Tillgänglighet cup P-12


      16:00
    • 08:00

      Hällbycupen P12 - Arbete Föräldrar P-12


      17:00
    • 09:00

      Minicup Skogsvallen. P 2013


      17:00
    • 10:00

      Kvicksunds SK (hemma) P-12


      10:45
    • 10:40

      Stallarholmens SK (hemma) P-12


      11:25
    • 11:20

      Rynninge IK Vit (borta) P-11


      12:20
    • 11:20

      Dingtuna GIF (hemma) P-12


      12:05
    • 11:20

      Hällbybrunns IF P-13 Svart (hemma) P-12


      12:05
    • 12:00

      Hällbybrunns IF P-13 Vit (hemma) P-12


      12:45
    • 12:40

      Hällbybrunns IF P-13 Svart (hemma) P-12


      13:25
    • 13:20

      Katrineholms AIK 1 (hemma) P-12


      14:05
    • 14:00

      Katrineholms AIK 2 (hemma) P-12


      14:45
    • 14:40

      Danderyds SK 2 Röd (hemma) P-11


      15:40
    • 14:40

      Kvicksunds SK (hemma) P-12


      15:25
    • 14:40

      Dingtuna GIF (hemma) P-12


      15:25
    • 15:00

      DM-Final HBIF - Eskilstuna United F-10/11


      17:00
    • 15:00

      Eskilstuna United (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:20

      Katrineholms AIK 1 (hemma) P-12


      16:05
    • 16:00

      Stallarholmens SK (hemma) P-12


      16:45
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 19:00

      Föräldragruppen F-10/11


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:50

      Rekarne Girls cup F-10/11


      23:55
  • 21Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F-10/11

    • 09:50

      Ungdomsavslutning F-14


      10:50
    • 10:00

      Ungdomsavslutning 2023 P-14


      12:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-12


      11:00
    • 10:00

      Avslutning i Hällby samt Lagavslutning Hällby-Kvicksund-F0809


      18:00
    • 10:00

      UNGDOMSAVSLUTNING F-16


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning F-13


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-09/10


      11:00
    • 10:00

      UNGDOMSAVSLUTNING P-16


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P 2013


      12:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning 2023 P-11


      11:00
    • 10:00

      Avslutning ungdomslagen Hällby F-15


      11:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning F-08/09


      17:00
    • 13:00

      Syrianska FC P2011 Röd (borta) P-09/10


      15:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 19:00

      Sammanfattning av säsongen 2023 Damlaget


      20:30
  • 25Ons
    • 17:30

      Egen avslutning F-10/11


      19:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 18:00

      Sverige - Frankrike (U 23 damer) F-10/11


      20:30
  • 31Tis