Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hällbybrunns IF

Följ

Hällbybrunns IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Sammandrag Enhörna F-15


      14:00
    • 10:00

      Ärla IF PF-13/14 P-13 (hemma) P 2013


      11:15
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F11 Vit (borta) F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Stigtomta IF (borta) Herrlaget


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 09 GUL (hemma) P-09/10


      13:00
    • 12:30

      Eskilstuna United DFF F13 (hemma) F-13


      14:00
    • 15:00

      Värmbols FC P2013 (hemma) P-12


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Ärla IF F-14 ÄST (hemma) F-14


      12:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna - Triangeln F-14


      12:30
    • 12:30

      Eskilstuna City FK P13 Vitröd (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Västerås IK (borta) Hällby-Kvicksund-F0809


      15:00
    • 13:00

      Match Västerås IK - HBIF/KSK F-08/09


      14:00
    • 13:30

      Järna SK F-Ungdom (borta) F-10/11


      15:30
    • 14:00

      Nyköpings BIS P14 Blå/Röd (borta) P-14


      16:00
    • 15:00

      Jäders IF P12 (hemma) P 2013


      16:15
    • 15:00

      Åkers IF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 17:00

      Hölö-Mörkö IF (hemma) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Triangelns IK P2014 Vit (hemma) P-14


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Matchvärdar till damlaget F-16


      21:00
    • 18:15

      Träning Hällby-Kvicksund-F0809


      20:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Eskilstuna Södra FF P-14 (hemma) P-14


      20:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:15

      IK Tun U (hemma) Damlaget


      21:15
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch i Kvicksund P-16


      18:30
    • 18:00

      Athletic FC Eskilstuna P2012 (borta) P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      18:45
    • 18:15

      Träning F-08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Fogdö IF (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 6Tor
    • 09:00

      Samling IFK Eskilstuna P-2012 Minicup 2024 P-12


      10:00
    • 09:45

      Triangelns IK P-12 (hemma) P-12


      10:30
    • 10:00

      Träning Damlaget


      11:30
    • 11:15

      Eskilstuna City FK P-12 1 (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      Träning Herrlaget


      13:30
    • 12:45

      IK Viljan Strängnäs P-12 (borta) P-12


      13:30
    • 13:00

      Eskilstuna City FK P13 Blå (borta) P 2013


      14:15
    • 13:30

      IFK Eskilstuna P-12 (borta) P-12


      14:15
    • 15:45

      Eskilstuna City FK P-12 2 (borta) P-12


      16:30
    • 17:15

      Träning F-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning Hällby-Kvicksund-F0809


      20:00
    • 18:15

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:30

      BK Sport 2014 (hemma) P-14


      20:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Extraträning. P 2013


      17:00
    • 18:30

      Torshälla-Nyby IS P10 (hemma) P-11


      20:30
  • 8Lör
    • 08:15

      Sammandrag i Nykvarn F-16


      12:00
    • 11:00

      FC Somtuna P2010 -2 (borta) P-12


      13:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Intressekoll för sammandrag 9 juni P-16


      15:00
    • 09:00

      Sammandrag på Balsta IP P-16


      14:00
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F14 Vit (borta) F-14


      12:00
    • 10:30

      Triangelns IK P2013 grön (borta) P 2013


      11:45
    • 11:00

      BK Sport 012 Gul (borta) P-12


      13:00
    • 11:45

      Stallarholmens SK P 2014 grön (borta) P-14


      13:45
    • 12:00

      Athletic FC Eskilstuna P2014 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Västanfors IF FK 2 (hemma) Hällby-Kvicksund-F0809


      15:00
    • 14:30

      BK Sport F12-14 (hemma) F-13


      16:00
    • 17:00

      Stallarholmens SK F2010* (hemma) F-10/11


      19:00
    • 17:30

      IFK Nyköping U (borta) Damlaget


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 08:00

      Aroscupen P 2013


      00:00
    • 15:00

      Hudik Cup F-10/11


      00:00
    • 17:30

      Uppskjuten match borta mot Somtuna P-12


      19:00
    • 19:00

      IFK Mariefred (borta) Herrlaget


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Aroscupen P 2013

    • Heldag

      Hudik Cup F-10/11

    • 09:00

      Sammandrag Jäder/Kjula F-15


      13:00
    • 10:00

      Eskilstuna City FK P13 Blå (hemma) P-12


      12:00
    • 12:30

      Assyriska FF (borta) Hällby-Kvicksund-F0809


      14:30
    • 12:30

      Eskilstuna United DFF F14 Vit (hemma) F-14


      14:30
    • 13:00

      IFK Eskilstuna P 2013 Röd (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Entrévärd och kiosk vid damlagets hemmamatcher F-13


      17:00
    • 14:45

      Match och pizza F-13


      20:00
    • 15:00

      New Mill FC (hemma) Damlaget


      17:00
    • 15:00

      Triangelns IK (borta) Herrlaget


      17:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Aroscupen P 2013


      18:00
    • 00:00

      Hudik Cup F-10/11


      16:00
    • 10:00

      IFK Eskilstuna P 2014 Röd (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      BK Sport F12-14 (borta) F-13


      11:30
    • 11:00

      Stallarholmens SK -Triangeln F-14


      12:30
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P14 Blå (borta) P-14


      13:30
    • 12:00

      Valla IF U 2012/13 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK P15U (hemma) P-09/10


      16:00
    • 15:00

      Fotbollshäng P-14


      18:00
    • 15:45

      Södertälje FK 2011 Röd (borta) P-11


      17:45
    • 17:00

      Nykvarns SK (hemma) Damlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning Veteraner


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P 2013


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Ledar-BarnMatch P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlaget


      19:00
    • 19:00

      Triangelns IK F2011 (hemma) F-10/11


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Extraträning. P 2013


      17:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:30

      Skiljebo SK F 10 svart (hemma) F-10/11


      14:30
    • 16:00

      Kvicksunds SK P08/09 (borta) P-09/10


      18:00
    • 17:00

      Matchvärd A-laget P-12


      20:00
    • 18:00

      Trosa Balkan FC (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 18:00

      New Mill FC (borta) Damlaget


      20:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Dalecarlia Borlänge Hällby-Kvicksund-F0809

    • 09:00

      Intressekoll för sammandrag 29 eller 30 juni P-16


      00:00
    • 09:45

      Sammandrag i Mariefred F-16


      15:00
    • 14:00

      Sommaraktivitet P 2013


      16:00
    • 15:00

      DFK Katrineholm (hemma) Damlaget


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Dalecarlia Borlänge Hällby-Kvicksund-F0809


      15:00
    • 00:00

      Intressekoll för sammandrag 29 eller 30 juni P-16


      16:00
    • 11:00

      Sala FF P08/09 (borta) P-09/10


      13:00
    • 18:30

      Trosa Balkan FC (borta) Herrlaget


      20:30